Wprowadź wyszukiwanie

EAO AG

Firma EAO została założona w roku 1947 w duchu pionierów starających się wprowadzić swoje innowacyjne idee w sławne produkty.

Jako pierwsza wprowadziła na rynek podświetlany przycisk, który sam w sobie posiadał połączenie stylowego wyglądu a także wyznaczył standard na całym rynku przycisków przeznaczonych dla przemysłu. Dzięki temu rozwiązaniu firma EAO zbudowała swoją reputację na rynku światowym w procesie komunikacji ludzi z maszynami.

 W związku z rosnącymi wymaganiami w przemyśle publicznego transportu zostały wprowadzone specjalne produkty przeznaczone dla transportu publicznego, które spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, funkcjonalności a także wytrzymałości. EAO wyprodukowało m.in. serię 56 w celu sprostania tychże standardów włączając w to najnowsze wymagania odnośnie pasażerów niepełnosprawnych. Produkty znalazły swoje zastosowanie w kabinach kierowców, wewnątrz oraz na zewnątrz pociągów, autobusów a także tramwajów.

Wiadomym faktem jest iż wadliwy przycisk zastosowany w maszynie, która funkcjonuje 365 dni w roku i 24 godziny na dobę, powoduje ogromne straty dla przedsiębiorstwa z powodu przymusu wstrzymania produkcji. W celu zapewnienia niezawodności maszyn w przemyśle specjalnie do tego celu zostały stworzone produkty posiadające właściwości zwiększonej niezawodności, które również posiadają zwiększony współczynnik ochrony a także przeznaczone są do stosowania w najtrudniejszych warunkach.

 W ofercie produktowej firmy EAO znalazł się także asortyment specjalnie przeznaczony do paneli kontrolnych przyrządów, które wymagają wysokiej precyzji a także wyrafinowania, zarówno w funkcjonalności, wykonaniu jak i wyglądzie. Produkty z tej kategorii znajdują zastosowanie w elektronice medycznej, przyrządach pomiarowych jak i w oprzyrządowaniu do testowania. Szeroka gama począwszy od miniaturowych przełączników do płytek drukowanych przez przełączniki panelowe aż do zabudowanych przycisków i wskaźników. EAO posiada w swojej ofercie wszystko czego potrzebujesz.

Nie można również zapomnieć o ofercie specjalnie przeznaczonej do wszelkiego rodzaju podnośników, których produkty przeznaczone do ich sterowania muszą posiadać niezwykłą precyzję a także przetrwać w ekstremalnych warunkach. Gama produktowa EAO w tej dziedzinie jest także szeroko wykorzystywana, począwszy od hydraulicznych podnośników a na podnośnikach schodowych dla osób niepełnosprawnych skończywszy.

Firma EAO jest również jednym z najbardziej doświadczonych partnerów w dostarczaniu klawiatur wandaloodpornych. Produkty te charakteryzuje niezawodność, odporność a także ekstrawagancki wygląd co kwalifikuje produkty z tej dziedziny do wykorzystania w każdej aplikacji czy warunkach atmosferycznych.