Wprowadź wyszukiwanie

E.DOLD & SOEHNE GmbH & Co. KG

Pionier w produkcji aparatury łączeniowej, E. Dold & Söhne GmbH & Co. KG jest jednym z wiodących europejskich producentów i posiadających certyfikat jakości ISO 9001. Produkty DOLD spełniają normy wielu narodowych oraz międzynarodowych standardów np. EN, IEC oraz VDE jak również RoHS 2002/95/EG ze zmianami 27 stycznia 2003. Produkty te posiadają również zatwierdzenia towarzystw takich jak: BD, TÜV, UL, CSA itp.

Precyzja produkcji idzie w parze z tradycjami niemieckiego regionu Shwarzwald. DOLD jako prywatna firma produkuje przekaźniki od ponad 70 lat i w chwili obecnej zarządzana jest już przez trzecie pokolenie rodziny Dold. Firma DOLD zatrudnia ponad 500 pracowników, wielu z nich pracuje w firmie już więcej niż dwie dekady. Powoduje to poziom wiedzy który łączy się z czymś więcej niż tylko pojęciem „Widzieć jak…”

Z własnymi narzędziami oraz sposobem produkcji, firma DOLD zapewnia elastyczność, wydajność oraz bezpośredni wpływ na czas dostawy wymagany przez klientów. Ten sposób produkcji i optymalizacji elektronicznych i mechanicznych komponentów zapewnia wysoki standard i jakość produktów wychodzących z fabryki DOLD.