Wprowadź wyszukiwanie

DEIF A/S

Firma DEIF (z ang. Danish Electro Instrument Factory) została założona w 1933r. Głównym przedsięwzięciem firmy była produkcja montaż mierników elektromagnetycznych. Od samego początku produkcja skoncentrowana była na niezawodności dlatego też pierwsze produkty produkowane były tylko i wyłącznie ręcznie.

W dzisiejszych czasach, produkty oraz metody ich wytwarzania są już o wiele bardziej zaawansowane. Jednakże w czasach rozwoju niezatracono spojrzenia na podtrzymaniu wysokiej jakości i niezawodności.

Od czasu założenia, firma DEIF jest niezależną, prywatnie zarządzaną firmą. Od samego początku stara się dawać swoim klientom konkurencyjne produkty i rozwiązania posiadające niesamowitą jakość, elastyczną funkcjonalność oraz serwis swoich produktów.

Firma DEIF wytwarza, produkuje, testuje i sprzedaje swoje produkty na całym świecie dzięki czemu posiada pełną kontolę nad procesem wytwarzania każdego, nawet pojedynczego produktu wychodzącego z fabryki.

Wiara w długookresowe relacje bazujące na zaufaniu klientów do produktów firmy DEIF jest jej priorytetem. Dlatego też, firma DEIF bierze pełną odpowiedzialność za jakość swoich produktów, czy też rozwiązań, posiadając szerokie zaplecze wsparcia i serwisu.