Skip to content

Wiadomość ze strony TEXIM Sp. z o.o.

Strona główna arrow O firmie
O firmie

Nasza firma powstała w kwietniu 1990 roku i na samym początku dostarczała produkty głównie dla potrzeb małej ilości producentów związanych z przemysłem stoczniowym.

Od początku istnienia mieliśmy w swojej ofercie produkty takich firm jak DEIF A/S, EAO AG, E.DOLD & SÖHNE KG oraz wielu innych według życzeń i wymagań naszych klientów. W roku 1993 przeprowadziliśmy się do naszych nowych biur, w których obsługujemy naszych klientów do dnia dzisiejszego.

W roku 1994 podpisaliśmy umowę ze szwajcarską firmą EAO AG i do dnia dzisiejszego jesteśmy ich przedstawicielem handlowo - technicznym na polskim rynku.

Prężny rozwój firmy oraz reorganizacja, pozwoliły na to aby w 1995 roku powstało biuro techniczno - handlowe w Toruniu co umożliwiło bliższy kontakt z klientami.

Duńska firma DEIF A/S w celu jeszcze bliższej współpracy w roku 1999 podjęła z nami współprace polegającą na dystrybucji produktów na rynku polskim. Od tego czasu jesteśmy ich przedstawicielem handlowym w naszym kraju.

Rzetelność naszej firmy w kontaktach z naszymi dostawcami spowodowała w 2003 roku podpisanie umowy dystrybucyjnej z niemiecką firmą E.DOLD & SÖHNE KG.

Ze względu na oferowany przez nas asortyment grono naszych klientów reprezentuje wszystkie gałęzie przemysłu. Wiodącą rolę odgrywa ciągle przemysł stoczniowy jak również rozwijający się transport publiczny oraz dziedziny ekologii.

Naszym celem zawsze było i jest aby nasi klienci postrzegali nas jako solidnego i wiarygodnego partnera o czym między innymi niech świadczy fakt niezmiennej nazwy firmy TEXIM Sp. z o.o., która towarzyszy nam od początku naszej działalności.

Dziękujemy naszym stałym klientom za okazane nam zaufanie a Państwa, którzy spotykają się z nami po raz pierwszy, zapraszamy do współpracy.